menu
Úvod
/
Aktuality
/
Děti mě naučily velké trpělivosti, říká instruktor Jindra

Děti mě naučily velké trpělivosti, říká instruktor Jindra

12/12/2021
Přinášíme vám třetí rozhovor s intruktorem Jindrou. Spolu s Májou mají na starosti Little Kids každé úterý a čtvrtek na škole Br. Veverkových. Jak je zatím spokojený a na co se v hodinách zaměřuje, se dozvíte v rozhovoru.

1) Máme za sebou 3 měsíce pravidelného sportování s Action kids. Jak to zatím hodnotíš? 
Určitě dosavadní dva měsíce hodnotím kladně. Přihlásilo se několik nových dětí a musím říct, že si našly nové kamarády a do kolektivu zapadly skvěle.

2) Na co se v hodinách nejvíc zaměřuješ? 
Ja se nejvíce zaměřuji na atletiku a gymnastiku. Snažím se zábavnou formou děti naučit základy těchto sportů, aby si v budoucnu mohly vybrat ten, který je bude bavit. Za mě jsou tato dvě sportovní odvětví nejlepším základem do všech sportů, a proto je pravidelně zařazuji do cvičení.

3) Co se zatím děti naučily a co dalšího pro ně máš nachystané? 
Určitě spoustu věci z atletiky a gymnastiky, ale taky se hodně zaměřujeme na hod míčkem a do posledních hodin jsem zařadil párkrat i nějaké to kopnutí do míče. Děti jsou neuvěřitelně šikovné. Upřímně už ani nestíhám vymýšlet nové věci, takže si mnohdy nějakou tu modifikaci daného cvičení vymyslí samy.

4) Najde se něco, co děti naučily tebe?
Určitě velké trpělivosti, ale taky tomu, jak s nimi komunikovat. Ze začátku jsem měl velký problém se naladit na jejich notu, aby mě poslouchaly, ale teď, jak už se známe, tak je to hračka. Vždycky se na ně těším a doufám, že i ony na mě.
 
image1.jpeg
Zpět do aktualit