menu
Úvod
/
Aktuality
/
Dětský den na dostihovém závodišti

Dětský den na dostihovém závodišti

17/09/2020
V sobotu 12.8.2020 jsme se zúčastnili Dětského dne na Dostihovém závodišti Pardubice. Po Sportovním parku Na Špici to byla naše druhá akce. Naším stánkem prošlo několik desítek dětí, které měly chuť si zasportovat a my jsme za to moc rádi. 

Náš instruktor Jindra představil dětem opičí dráhu, střelbu na florbalovou branku a slalom s míčem a další zábavné hry. Všechny děti to zvládly parádně a všechny si zaslouží velkou pochvalu. Součástí dne byla propagace našeho projektu, který se právě zaměřuje na všestranné sportovní aktivity dětí v Pardubicích. 

Náš instruktor Jindra o akci: 
"Akce se vydařila na výbornou. Měli jsme krásné, slunečné počasí. Akce na závodišti byla skvělou možností pro děti, které si mohly vyzkoušet hned několik sportů, ale také různých jiných aktivit."

Tyto akce nás moc baví a děkujeme společnosti Czech marketing s.r.o za nabídku se akce zúčastnit. Už teď víme, že příští rok si to určitě zopakujeme.

Těm, co nás navštívili moc děkujeme a kdybyste chtěli více vědět o našich aktivitách, neváhejte  se nám ozvat na email- info@actionkids.cz nebo na náš Instagram Action kids.

Děkujeme a brzy naviděnou....

 
IMG_7EC1FD22083D-1.jpeg
image0-3.jpeg
image1-2.jpeg
Zpět do aktualit