menu
Úvod
/
Aktuality
/
Nejbližší program aneb co náš ještě čeká...

Nejbližší program aneb co náš ještě čeká...

22/04/2022
Léto pomalu začíná a náš druhý ročník se pomalu blíží ke zdárnému konci. Přinášíme vám informace o tom, co plánujeme dále. 

Hodiny Action kids se přesouvají ven
Poslední hodiny v tělocvičně proběhnou 27.4. respektive 28.4. První týden v květnu už pokračujeme venku.
Mladší skupina, která měla hodiny na Sokole se přesouvá do parku Na Špici. Čas zůstává stejný tj. každou středu od 15:15. Sraz je před basketbalovým hřištěm v 15h. Výjimkou je pouze první hodina 4.5., která bude v Tyršových sadech kvůli focení. Více se dozvíte níže.
Starší skupina se poprvé sejde v úterý 3.5. těsně před 16h u Galerie Park café. 

Fotografka na hodině
Domluvili jsme profesionální fotografku na venkovní hodinu. Termín focení pro obě skupiny je 4.5. od 16h. Nezapomeňte trička Action kids. 

Den dětí s Action kids bude 25.5.
Pro naše děti i rodiče máme připravenou závěrečnou akci v Rábech na hřišti. Akce se bude konat 25.5. od 15h. Společně s instruktory bude pro děti připraven bohatý sportovní program. Občerstvení pro všechny je zajištěno. Parkování je přímo v areálu, takže může dorazit celá rodina. Společně si to užijeme a zakončíme druhý ročník projektu Action kids. Konec počítáme cca v 18h. 

Přihlášky na ročník 2022/2023
Budeme moc rádi, když s námi budete příští rok pokračovat. Kdy a kde? To se dozvíte na již aktualizovaném rozpisu hodin na příští ročník. Přihlášku vyplňují pouze noví členové. Ti stávající ji vyplňovat nemusí. Své místo mají rezervované do 12.8. 2022, kdy startuje Sportovní park Na Špici, který každoročně spouští naši náborovou činnost. Potvrzením přihlášky se rozumí zaplacení příslušné částky. Neváhejte, jelikož některý skupiny se už teď pomalu plní. 

Letní tábor
Po úspěšné zimní akci v Orlických horách pokračujeme i v létě. Místo  a termín ještě v tuto chvíli řešíme. Pro děti bude připravena celotáborová hra v přírodě a odnesou si spoustu nevšedních zážitků. Bližší informace pošleme v průběhu května. Tábor je otevřen oběma skupinám. Budeme vás co nejdříve informovat. 

Děkujeme za dočtení do konce, budeme se těšit.

Tým AK. 

 
Zpět do aktualit