menu
Úvod
/
Aktuality
/
Seriál lidé z AK - Lukáš

Seriál lidé z AK - Lukáš

25/01/2021
Vzhledem k pokračujícím omezením, která nám nedovolují obnovit sportování s dětmi, vám nabízíme seriál rozhovorů se všemi, kteří se na projektu podílejí. Můžete se těšit na pět rozhovorů a to každé pondělí večer.

Tentokrát s jedním ze zakladatelů projektu Action kids- s Lukášem.

Jak jsi trávil vánoční svátky a Silvestra? 

Vánoční svátky jsme trávili s rodinou jako každý rok.

Vstoupil jsi do nového roku s nějakým předsevzetím či nějakým přáním?
Silvestr nijak zvlášť neslavím, vyhýbám se i Novoročním předsevzetím. Takže žádné jsem si nedal.

Na co se nejvíce těšíš v roce 2021?
V tomhle roce se těším a doufám, že to tak bude na „normální život” (covid) , abychom mohli jako AK fungovat a nabídnout dětem to, o čem AK je.

Aktuálně probíhá vrchol druhé vlny pandemie, jak současnou dobu vnímáš a co pozitivního ti přinesla? 
Samozřejmě, že tahle doba je  špatná ve všech směrech. Pozitivního možná víc času s rodinou.

Máme za sebou necelý půl rok fungování projektu Action kids. Pandemie nás zastavila skoro hned na začátku. Co se zatím podařilo splnit a co naopak ještě chybí?
Podařilo se splnit naše přípravy na rozjezd AK ( sportovní park a další akce) poté pár „normálních hodin” a pak už to dřelo (covid).

Až se dětí vrátí, na co se můžou těšit?
Až to půjde (snad co nejdříve) tak se děti můžou těšit na naše instruktory, kteří dětem mají co nabídnout, na kolektiv a v neposlední řadě na dárečky od Ježíška, který si bohužel děti nemohly kvůli zrušeným hodinám (covid) rozbalit.

Sport pro veřejnost je velmi omezen. Máš nějaké doporučení, jak si v této době udržet sportovního ducha? Můžeš čtenáře něčím inspirovat?
 Věřím v to, že rodiče se dětem věnují i po ty sportovní stránce, procházky, výlety do přírody atd., ale ke konci roku rodiče s dětmi mohli sledovat na našich sociálních sítích naše instruktory v krátkých videích a zacvičit si s nimi doma.
 
140891329_166435121915365_5887252972560695913_n.jpg
446E1627-13B7-4123-AE87-8E69E7A99A1C.jpeg
Zpět do aktualit