menu
Úvod
/
Aktuality
/
Seriál lidé z AK - Míša

Seriál lidé z AK - Míša

01/02/2021
Vzhledem k pokračujícím omezením, která nám nedovolují obnovit sportování s dětmi, vám nabízíme seriál rozhovorů se všemi, kteří se na projektu podílejí. Můžete se těšit na pět rozhovorů a to každé pondělí večer.

Tentokrát s jedním ze zakladatelů projektu Action kids- s Míšou.

Jak jsi trávila vánoční svátky a Silvestra? 

Vánoční svátky jsme trávili doma s rodinou a Silvestra na naší chatě na horách a bylo to kouzelné. A stihli jsme i lyže a snowboard, než nám to všechno zavřeli, ale i potom si celá naše rodina vystačila se sáňkama a bobama:)

Vstoupila jsi do nového roku s nějakým předsevzetím či nějakým přáním?
Předsevzetí si nedávám, ale co bych si přála je, abychom byli hlavně zdraví, zbytek myslím máme:) a taky abychom měli zase náš "normalní svět" a mohli si život naplno užívat. Tak doufejme, že bude líp:).

Na co se nejvíce těšíš v roce 2021?
Těším se, až bude zkrátka lepší situace a taky na léto😊 a teplo a taky na to, co nás nového čeká.

Aktuálně probíhá vrchol druhé vlny pandemie, jak současnou dobu vnímáš a co pozitivního ti přinesla?
Už je to moc dlouhé, první vlna ušla, člověk si uvědomí spoustu věcí, ale teď už mi to příjde jako věčnost. Je fajn, že trávíme celé dny spolu, ale ráda bych k tomu přidala už i ten sociální život  .

Máme za sebou necelý půl rok fungování projektu Action kids. Pandemie nás zastavila skoro hned na začátku. Co se zatím podařilo splnit a co naopak ještě chybí?
Chybí nám celé gró projektu. Rozjezd se myslím vydařil skvěle, navázali jsme i online cvičením, ale chybí ty naše skutečné hodiny a s tím i další související aktivity.

Až se dětí vrátí, na co se můžou těšit?
Na svoje kamarády a nové na hry a taky že se pořádně děti rozhýbou a zase i něco nového naučí. 

Sport pro veřejnost je velmi omezen. Máš nějaké doporučení, jak si v této době udržet sportovního ducha? Můžeš čtenáře něčím inspirovat?
Sportovat se dá různě. My jsme na horách chodili túry, běžkovali a sáňkovali. A když napadlo půl metru sněhu a tak jsme si vyhrnuli několik cestiček (tras) a pak jsme s celou rodinou hráli na babu a běhali jen po vyhrnutých trasách.  A to bylo boží , zkuste to taky...... 
749F5D35-B8AF-4926-827A-7D2FD0FAC989.jpeg
F45D4357-2367-4C3C-A73B-2A2BA59CB6DB.jpeg
Zpět do aktualit