menu
Úvod
/
Aktuality
/
Shrnutí a poděkování za rok 2021

Shrnutí a poděkování za rok 2021

21/12/2021
S koncem roku vždy přichází bilancování. Ani letošní rok nebude výjimkou. V první řadě vám všem chceme moc poděkovat. Náš projekt se už druhým rokem rozšiřuje. Máme více dětí, více instruktorů a jsme za to moc rádi. Nadšení pro věc totiž v dnešní době není samozřejmost. Rád bych shrnul určité milníky, které nás v tomto roce potkaly. 

Hodnocení roku 2021:
V první polovině roku jsme byli ovlivněni pandemickou situací. Organizovaný, neprofesionální sport byl dle nařízení vlády zastaven.
Projekt jsme obnovili přibližně na konci dubna, kdy jsme hodiny přesunuli do venkovních prostor do Sportovního parku Na Špici, abychom neponechali nic náhodě. Vnitřní prostory se potýkaly s omezením. Hodiny jsme dokončili dle plánu a rozloučili se v červnu neformální akcí nejen pro ty nejmenší.

Během léta jsme rozšířili naši službu o hodinu cvičení maminek s dětmi - Action moms. Zkušená instruktorka Lada se této aktivity chopila bravurně a pomohla nám ji rozjet. 

Na konci léta nás čekala náborová akce ve Sportovním parku na Špici, kterou kolega Lukáš spolu s instruktory zvládl skvěle připravit. Sportovní park nám každoročně významně pomáhá s prezentací celého projektu. Výsledkem bylo rozšíření našich hodin z jedné na dvě a z 13 dětí jich máme 28. To je velmi slušný výsledek. Našli jsme dvě nové instruktory - Verču a Máju, které rozšířily náš tým a chopily se své role statečně. Dnes už jim děti říkají: "Teto, jdeme si hrát."

Během podzimu jsme se propojili se sportovní značkou Under Armour a vyjednali pro vás slevu. Sklevový kód najdete na našem IG.

Plány na rok 2022:
Plány na příští rok jsou posunout projekt zase o kousek dál a na vyšší úroveň. Hned v lednu nás čeká Pobyt s dětmi v Orlických horách. Ano, čtete dobře. Skutečně se čtyřletými dětmi jedeme na víkend na hory, a to bez rodičů. Máme odvahu a zároveň cítíme zodpovědnost za to, nabídnout jim to, co Covid vzal. Jsme si vědomi, že rodiče k nám mají plnou důvěru, a my je rozhodně nechceme zklamat. Chceme, aby si děti užily spoustu zábavy a třeba za pár let na nás vzpomínaly. 

Naším cílem na rok 2022 je zaměřit se na rozšíření služeb pro děti. Zatím nebudeme blíže specifikovat detaily, jelikož je vše ve fázi příprav. Dalším bodem bude zkvalitňování hodin pro děti. 

Poděkování:
Na začátku bych chtěl poděkovat všem institucím, se kterými spolupracujeme. V první řadě je to město Pardubice, které nás podporuje v naší činnosti. Dalšími subjekty, bez kterých si to nedokážeme představit, je Sokol Pardubice a ZŠ Bratranců Veverkových, které nám poskytují zázemí pro děti. Už teď probíhají jednání o příštím roce. 

Kolegové Míša a Lukáš zaslouží za spolupráci v tomto roce také velké poděkování. Projekt společně budujeme od samého začátku a to vše ve volném čase. Za tím vším stojí spousta příprav a vyjednávání, které nejsou pouhým okem vidět. Snahou je vytvářet zázemí pro instruktory, ať se jejich pozornost může upínat pouze k dětem. 

Nezbytnou součástí celého projektu je tým instruktorů. Naše stálice od samého začátku jsou Zuzka s Jindrou a k nim se od zaří přidala Verča s Májou. Vážíme si jejich práce. Děláme pro ně maximum, co projekt může nabízet.

V neposlední řadě jsou tady ti nejdůležitější - rodiče s dětmi. I jim děkujeme za spolupráci v tomto roce a budeme se pro ně snažit být ještě lepší než doposud. Chceme vytvářet prostředí, kde se děti i rodiče budou cítit dobře a budou mít chuť spojit svůj volný čas se značkou Action kids. 

Kdybyste měli jakékoliv připomínky nebo návrhy, kontaktujte mě na email: info@actionkids.cz.

Přeji klidné Vánoce s těmi nejbližšími a hodně zdraví do nového roku. 

Tomáš Hák
předseda spolku Action kids

 
c874458d-6085-4e17-993a-47c077c19e0c.jpg
tempImagecgycrV.jpg
8c1723c6-cbba-4d13-aad5-1d1a050223eb.JPG
61c8a334-2808-419d-b5d5-dc44b2579532.JPG
tempImageCQEm6p.jpg
Zpět do aktualit