menu
Úvod
/
Aktuality
/
Sportovní park odstartoval projekt Action kids

Sportovní park odstartoval projekt Action kids

21/08/2020
Sportovní projekt Action kids se zúčastnil Sportovního parku ve dnech 14-16.8 2020. Od pátečního rána až do nedělního pozdního odpoledne jsme dětem nabízeli sportovní aktivity zaměřené na všestrannost. Děti si zaházely na basketbalový koš, seznámily se se střelbou na florbalovou bránu. Měli jsme stanoviště gymnastiky a opičí dráhu, která měla největší úspěch.

Rodičům jsme poskytli maximum informací o tom, kdo jsme, co nabízíme a kde nás mohou najít a jak se do našeho projektu můžou připojit. Přihlášku k nám najdete zde.

Náš instruktor Roman:
"Tolikrát, jako jsem v neděli skákal s dětmi přes žíněnku, jsem přes ní snad za posledních 10 let neskákal. Celý den ve stánku Action kids byl určitě náročnější, než jsem čekal, ale to bylo i dost způsobeno slunným počasím. Museli jsme několikrát dráhu ochlazovat vodou, protože rozpálené žíněnky se nedalo ani dotknout, natož na ní dělat kotrmelec a míč pomalu ani nešel vzít do ruky. Ale to nás nezastavilo."

Instuktor Šimon o parku:
"Navštívilo nás mnoho dětí, které byly šikovné, hravé a soutěživé. 
Jsme neskutečně rádi, že jsme mohli být součástí a věříme, že děti byly také spokojené, jako my."


Děkujeme všem našim instruktorům za fantasticky odvedenou práci, děkujeme pořadatelům za skvěle zvládnutou organizaci, jelikož vše probíhalo bez komplikací. 

Budeme se těšit na přihlášky.

Tým Action kids.
 
IMG_4300.JPG
IMG_4301.JPG
IMG_4302.JPG
IMG_4303.JPG
IMG_4304.JPG
Zpět do aktualit